رازهای جذابیت مردان

رازهای جذابیت مردان؛ از انتخاب عطر تا افترشیو

برخی از کارشناسان معتقدند که اگر می‌خواهید از رازهای جذابیت آقایان مطلع شوید باید از یک خانم در موردش سؤال کنید و بالعکس. به عبارتی باید دید که چه چیزهایی در ظاهر یک مرد می‌تواند باعث جذب یک زن شود. وقتی در مورد تأثیر در نگاه اول صحبت می‌کنیم، از نشانه‌های بصری نباید غافل شویم. به گفته روان‌شناسان معمولاً با یک نگاه به چهره هرکس در ابتدای برخورد، حسی خوشایند یا ناخوشایند در شما شکل می‌گیرد. اما وقتی پای رازهای جذابیت آقایان از دید خانم‌ها به میان می‌آید، ماجرا فراتر از این حرف‌ها می‌رود.

آماری که از نظرسنجی‌ها به‌دست‌آمده حاکی از المان‌هایی در ظاهر هر کس است که در زیر به‌اختصار به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

ویژگی مرد جذاب از دید زنان

مرد جذاب از دید یک خانم، فاکتورهایی دارد که با درنظرگرفتن آن‌ها می‌توانید جذابیت مردانه خود را افزایش دهید. این علاقه به “مورد تأیید قرارگرفتن” یا به‌نوعی “دوست داشته شدن” امری همگانی و غریزی است. وقتی پای جنس مخالف وسط باشد، این علاقه دوچندان خواهد شد و اهمیتی ویژه به خود می‌گیرد. درست است که در نهایت آنچه به شکل هوش، یا رفتار در بین افراد به چشم می‌خورد اثر ماندگار و تعیین‌کننده دارد؛ اما در جایگاه دوم قرار می‌گیرد. در ابتدای امر مواردی باید وجود داشته باشد که نظر یک خانم را به سمت شما جلب می‌کند که همان المان‌های ظاهری یا رازهای جذابیت آقایان است.

10 فاکتور جذابیت مردان در نگاه اول

فاکتورهایی که از رازهای جذابیت آقایان در نگاه اول پرده بر می‌دارد را می‌توان به 10 قسمت مختلف تقسیم‌بندی کرد. در ادامه به بررسی هر کدام از این موارد به صورت جداگانه می‌پردازیم.

 

1.     لباسی که به تن دارید

اولین چیزی که در نگاه اول به چشم می‌خورد، لباسی است که شما بر تن دارید. خانم‌ها معمولاً به‌سرعت شروع به بررسی پوشش شما از فرق سر تا نوک‌پنجه پایتان می‌کنند. 3 نکته اصلی در مورد لباس شما از مهم‌ترین فاکتورهایی است که می‌تواند از رازهای جذابیت آقایان به حساب بیاید.

2.     لباس تمیز و آراسته

طبیعی است که نقص‌ها زودتر از هر چیزی دیده می‌شوند. اگر لباس شما لک باشد یا چروک یا مثلاً جیبتان یا کنار یقه لباستان پاره شده باشد، موجب نظر منفی خانم‌ها درباره شما می‌شود. در این‌گونه شرایط معمولاً یک مرد حتی شانس صحبت اولیه با یک خانم را پیدا نمی‌کند.

3.     هماهنگی لباس با موقعیت

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در لباس شما، انتخاب مناسب برای مکانی است که در آن حضور دارید. مثلاً اگر کنار ساحل رفته‌اید و تابستان است باید پیراهن آستین‌کوتاه و شلواری اسپرت و کفش راحتی تابستانی داشته باشید. به‌تن‌کردن کت‌وشلوار حتی بدون کراوات با کفش مردانه مثلاً ورنی یا شب‌رو مناسب کناردریا نیست. این انتخاب نشان می‌دهد شما آگاهی لازم و قدرت تشخیص مناسب را ندارید.

4.     سلیقه

آنچه در لباس شما به‌عنوان کج سلیقه‌ای به چشم می‌خورد، عدم ‌هارمونی بین اجزا است. گاه این اشتباه می‌تواند کوچک یا از سر اختلاف سلیقه باشد. این‌گونه خطاها نه‌تنها برای خانم‌ها مهم نیستند، بلکه در جهت رفع آن‌ها به شما کمک هم می‌کنند. اما بعضی از این انتخاب‌ها خطایی بزرگ و غیرقابل‌چشم‌پوشی به‌حساب می‌آید. مثلاً فرض کنید لباس ورزشی به تن دارید درحالی‌که کفش‌های شما کلاسیک و ورنی است.

5.     مدل موی شما

سلیقه خانم‌ها دراین‌رابطه متفاوت است. برخی مدل‌های Old-fashion را دوست دارند و برخی دیگر مدل‌های کلاسیک را می‌پسندند. برخی موهای مدل جدید و به‌روز را می‌پسندند. طبیعی است که افراد جذب مدلی می‌شوند که موردعلاقه‌شان است. فرقی نمی‌کند کدام‌یک از این مدل‌ها باشد. آنچه اهمیت پیدا می‌کند تمیز و مرتب بودن موهای شماست؛ حالا هر مدلی که باشد.

ژل مو سر فیکورس

6.     شکل راه‌رفتن

راه‌رفتن هر کس نشانه شخصیت اوست. این جمله را زیاد شنیده‌اید. شکل راه‌رفتن افراد می‌تواند سبک‌فکری آن‌ها و بخشی از کاراکتر درونی‌شان را نشان دهد. سفت و محکم راه‌رفتن معمولاً نمادی از اعتمادبه‌نفس و قدرت افراد است. یکی از رازهای جذابیت آقایان برای خانم‌ها، صلابت و اقتدار آن‌هاست. مردانی که با قدم‌های محکم و پر انرژی راه می‌روند در جذب خانم‌ها موفق‌تر هستند. از دید یک خانم روی چنین مردی می‌توان حساب باز کرد.

7.     اندام مردانه

بدن زیبا همیشه مورد ستایش و توجه بوده است. چه زن باشید و چه مرد؛ داشتن اندامی زیبا و ورزیده از فاکتورهایی است که توجه افراد را به سمت شما جلب می‌کند. بدن‌های مردانه مثلثی برعکس از جذابیت ویژه‌ای در بین خانم‌ها برخوردار هستند. شانه‌های پهن، سر شانه‌های گرد و بزرگ، عضلات پشتی برجسته، ساعد پهن و قوی، مچ کلفت و قدرتمند، کمرباریک و البته شکم تخت همگی از نشانه‌های این تیپ بدنی هستند. علت علاقه خانم‌ها به این شکل از بدن احساس قدرت و سلامتی است که با دیدنش به آن‌ها منتقل می‌شود. بدنی که نشان از توانمندی دارد و می‌توان به صاحبش تکیه کرد، نظر خانم‌ها را جلب می‌کنند.

8.     انگشتان دست

جالب است بدانید یکی دیگر از رازهای جذابیت آقایان که بسیار هم عجیب به نظر می‌رسد، فرم انگشتان دست آن‌هاست. از فاکتورهای دیگری که خانم‌ها در نگاه اول متوجه آن می‌شوند فرم کشیدگی انگشتان یک مرد است. طبق آمار به‌دست‌آمده انگشتان کشیده و بلند با ناخن‌های کوتاه یکی از نکات جذاب برای خانم‌هاست.

9.     کفش‌های مردانه

هرگز از نقش کفش‌های خود و تأثیرش برای جذابیتتان غافل نشوید. مراقب باشید کفش شما تمیز و واکس‌خورده باشد. پاره و سوراخ و کثیف نباشد که نشانی از شلختگی شما خواهد بود. برخی مردان علاقه به‌پاکردن جوراب حتی وقتی کفش رسمی یا کالج می‌پوشند ندارند. برای اکثر خانم‌ها دیدن پای آقایان از زیر شلوار، در فاصله بین پارچه و رویه کفش، مشمئزکننده توصیف شده است.

10.     بوی خوش

یکی از مهم‌ترین فاکتورها که در پاسخ‌های مطرح شده توسط خانم‌ها جزو موارد اول لیست است، رایحه خوش مردانه است. از مؤثرترین رازهای جذابیت آقایان بوی خوشی است که از آن‌ها به مشام می‌رسد. فرقی نمی‌کند از چه چیزی استفاده کنید؛ از عطر تا افترشیو هرکدام که باشد تا اعماق وجود خانم‌ها رسوخ می‌کند. این آمار در سطح جهانی نشان از تأثیر شگرف رایحه بر تمایلات خانم‌ها دارد. تاحدی‌که به‌راحتی می‌تواند بر روی پاسخ “نه” آن‌ها اثر بگذارد و به “بله” تبدیلش کند. حتی می‌تواند فاکتورهای دیگر را تحت‌تأثیر قرار دهد.

10 ادکلن‌ مردانه پرطرفدار فیکورس

از آن جا که بوی خوش، مهم‌ترین این فاکتورهاست، ما در ادامه به معرفی 10 ادکلن مردانه پرطرفدار و افترشیوهای فیکورس می‌پردازیم. شما می‌توانید با شناخت محصولات فیکورس، باتوجه به سلیقه خود و میزان بودجه موردنظر، نسبت به فراهم کردن این اصل مهم اقدام و جذابیت خود را بالا ببرید.

1.       ادکلن D’Black

ادكلن d'Black فیکورس

با نت میانی نعناع هندی و عنبر خشک، نت پایانی چوب صندل

2.       ادکلن Payton

ادكلن Payton فیکورس

نت ابتدایی هل و ترنج، نت پایانی وانیل و چوب صندل

3.       ادکلن Luxury Black

ادكلن LuxuryBlack فیکورس

نت ابتدایی زعفران، نت میانی مشک، نت پایانی چوب صندل

4.       ادکلن Sauvage

ادكلن Sauvage فیکورس

نت میانی فلفل نت پایانی آمبروکسان

5.       ادکلن Coral

ادكلن Coral فیکورس

ترکیبی از رایحه‌های گرم و تلخ

6.       ادکلن Cellule

ادكلن Cellule فیکورس

نت ابتدایی پرتقال ماندارین، نت پایانی چوب سدر

7.       ادکلن Paradise

ادكلن Paradise فیکورس

نت اولیه قهوه، نت میانی تنباکو، نت پایانی عنبر خشک

8.       ادکلن Figment

ادكلن Figment فیکورس

ترکیبی از ادویه‌های معطر موجود در طبیعت با بویی تند و ماندگار

9.       ادکلن Boss

ادكلن Boss فیکورس

نت ابتدایی گریپ‌فروت، نت میانی آب دریا، نت پایانی کشمران

10.    ادکلن Neo

ادكلن Neo فیکورس

با رایحه شیرینی و خوراکی ترکیبی از خاک و زمین و وانیل

با افترشیوهای فیکورس آشنا شوید

 • افترشیو Dive : رایحه‌ای ملایم با عطر نعنا و بابونه
 • افترشیو Guard: رایحه‌ای خنک و ملایم با عطر نعنا
 • افترشیو Sensitive Balm: رایحه‌ای بی‌نهایت ملایم و محو با عطر بابونه و نعنا
 • افترشیو Sensitive Lotion: رایحه‌ای بسیار ملایم با عطر بابونه و نعنا

افترشیو فیکورس

افزایش جذابیت آقایان با شناخت رازهای بیشتر

یادتان باشد این‌ها تنها رازهای جذابیت آقایان در برخورد اول هستند. اگر به دنبال رابطه‌ای ماندگار و درازمدت می‌گردید، باید پا را فراتر از ظاهرتان بگذارید. به سراغ چیزهایی بروید که عمق و ماندگاری بیشتری را سبب می‌شوند. البته لازم به ذکر است که حتی بعد از شکل‌گیری یک رابطه نباید رازهای جذابیت آقایان در نگاه اول را فراموش کنید. نسبت به حفظ و نگهداری آن‌ها کوشا باشید و تمام تلاش خود را بکنید.

در بخش بعدی باید به دنبال فاکتورهایی بگردید که تصمیم یک خانم را مصرانه‌تر می‌کند. المان‌هایی که نشان‌دهنده تفاوت شما با سایرین باشد. آنچه وجه تمایز شما به‌حساب می‌آید تنها ظاهرتان نیست، بلکه خصوصیات درونی شما هم از اهمیت بسیار بالایی در این راستا برخوردار است. در زیر به‌اختصار به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • احترام
 • عدم اعمال خشونت علیه زن‌ها (که ساده‌ترین آن دادن حق انتخاب به آن‌هاست)
 • مهربانی
 • مسئولیت‌پذیری
 • توجه
 • ابراز احساسات و نشان‌دادن علاقه در گفتار و رفتار
 • برخوردهای گرم و صمیمی
 • پیداکردن نقاط اشتراک و وقت‌گذاشتن برای تعامل و تقابل
 • تفاهم

کلام پایانی

آنچه در بالا به شکل اختصار گفته شد از رازهای جذابیت آقایان در بخش تکمیلی هستند. این مجموعه به شما کمک می‌کند که زن دلخواهتان را مجذوب خود کنید. پس از جذابیت و انتخاب، نوبت به ماندگاری می‌رسد. با ارائه رفتاری مناسب و حفظ فاکتورهای اولیه در کنار بخش بعدی، رابطه‌ای شیرین، دلچسب و ماندگار را تجربه کنید.

منابع

ticktackgallery.com

ordme.com

سوالات متداول در شناخت رازهای جذابیت مردان

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”آیا شکل راه‌رفتن در جذابیت مردان تأثیر دارد؟” answer-0=”بله قطعاً شکل راه‌رفتن آقایان در میزان جذابیت آنها تأثیر دارد.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”کدام ادکلن‌ها برای افزایش جذابیت مردان مناسب هستند؟” answer-1=”بطورکلی بسته به سلیقه شما و محفلیکه قصد دارید در آن حضور داشته باشید، دارد اما فیکورس برای سلیقه‌های مختلف ادکلن‌های باکیفیتی تولید کرده است که می‌تواند انتخاب بسیارمناسبی در راستای بالابردن جذابیت شما باشد.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”کدام ویژگی‌های ظاهری در جذابیت مردان مؤثر است؟” answer-2=”لباس مناسب، بوی خوش، اندام ورزیده و شکل راه‌رفتن در جذابیت مردان تأثیرگذار است.” image-2=”” count=”3″ html=”true” css_class=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!