درباره ما

فیکورس، عطر و ادکلن

برند فیکورس، تولیدکننده عطر و ادکلن ایرانی است که از سال 1396 به کمک جمعی از مهندسین و مدیران داخلی در شرکت سبزآرا نگار دشتی فعالیتش را شروع کرده است.

برند فیکورس به دلیل انتخاب مواداولیه باکیفیت بسیار بالا که همسان با ترکیبات استفاده شده توسط بزرگ‌ترین شرکت‌های عطرسازی جهان است، شناخته شده است.

استفاده از همین مواداولیه سبب شده‌ تا محصولات تولیدی فیکورس دارای ویژگی‌هایی مانند عدم حساسیت و عدم ایجاد خستگی و سردرد بوده و رضایت حداکثری مشتریان فیکورس را در پی داشته باشد.

علاوه بر این، یکی از ویژگی‌های برجسته این برند، استفاده از مواد طبیعی و غیرشیمیایی در تولید عطرهاست. این استفاده از مواد طبیعی، در کنار ادغام ارزش‌ها و سلیقه‌های ایرانی در طراحی انواع رایحه‌ عطرها، به فیکورس هویت نوآورانه‌ای می‌بخشد. به همین دلیل فیکورس با ترکیبات باکیفیت و هویت نوآورانه‌ای که دارد، به حس خوب خاطره‌ها و احساسات نوستالژیک شما کمک می‌کند.

خانواده فیکورس

در حال حاضر فیکورس، به عنوان یکی از برترین برندهای صنعت آرایشی-بهداشتی در ایران، با گستره‌ی گسترده‌ای از بیش از ۲۰۰ محصول، در ۶ دسته‌بندی متنوع فعالیت می‌کند. این برند معتبر

عطر و ادکلن
نانو اسپری‌ بدن
بادی اسپلش
ژل مو و افترشیو
اسپری ضدتعریق و دئودورانت‌ها
اسپری‌های کودک

را با کیفیت بالا و تنوع منحصر به فرد تولید می‌کند.

از جمله نکات برجسته در محصولات فیکورس، می‌توان به توجه کامل در جوانب بهداشتی و آرایشی، ماندگاری بالا، انتخاب رایحه‌های منحصر به فرد و همچنین ارائه‌ی رایحه‌های مختلف و متنوع در هر دسته اشاره کرد.

از شروع تا پایان فرآیند تولید، فیکورس به کنترل کیفیت دقیق و رعایت استانداردهای بین‌المللی توجه ویژه‌ای دارد. همین این امر باعث شده تا به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در این صنعت شناخته شود.

فیکورس کجاست

ما در فیکورس از اعتماد و حمایت شما بسیار خوشحال و دلگرمیم اما می‌دانیم که برای ادامه مسیر نیاز به ارتقا کیفیت محصولات و خدمات است، پس نظرات شما بسیار ارزشمندتر است. با همکاری شما، ما می‌توانیم بهبودهای لازم را در تمام محصولات فیکورس اعمال کنیم و رضایت شما را به حداکثر برسانیم.

بنابراین، از شما تشکر می‌کنیم که این امکان را فراهم کرده‌اید و از شما دعوت می‌کنیم تا نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما بتوانیم به بهترین شکل ممکن به نیازها و انتظارات شما پاسخ دهیم و به همراه شما، به رشد و پیشرفت هر روزه خود ادامه دهیم.

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!