داستان ما چیه!

about-2

برند ما

در دیاری که همه چیز آغاز می‌شد و آرزوها تازه می‌رویید، با نگاهی تازه به محصولات آرایشی-بهداشتی قدم در راهی تازه گذاشتیم و  شرکت سبزآرا نگار دشتی را به عرصه‌ای جدید وارد کردیم. به پشتوانه سال‌ها تجربه و سرمایه‌گذاری موفق در صنایع گوناگون، این انرژی و انگیزه را داشتیم تا در سال ١٣٩٦ با یک تیم متخصص و مجرب در عرصه لوازم آرایشی-بهداشتی این سفر جدید را آغاز کنیم.

شروع این سفر، با اهداف بلند و ایده‌های نو در ذهن ما و با نام برند فیکورس آغاز شد. ما در این راه برآنیم تا با بهره‌گیری از نیروهای متخصص ایرانی، رایحه‌های ماندگار  جهانی را با قیمتی مناسب برای مردم ایران فراهم کنیم.

تحقق این هدف، انگیزه و اشتیاق بالایی به تیم داد. از ابتدا، تصمیم به استفاده از بهترین‌ها را داشتیم، چرا که باور داریم مردم ایران لایق بهترین‌ها هستند.

در گام اول، فیکورس به عنوان یکی از معتبرترین نام‌های عطر و ادکلن ایران، دانش و تجربه جهانی را به کشور انتقال داد تا رایحه‌هایی با پخش بوی عالی، ماندگار و قیمت مناسب را به بازار عرضه کند و در عین حال، زمینه‌های لازم برای رشد صنعت و ایجاد اشتغال در کشور را فراهم کردیم.

از ویژگی‌های اصلی برند فیکورس، انتخاب مواداولیه باکیفیت بسیار بالاست که همسان با ترکیبات مورد استفاده توسط بزرگترین شرکت‌های عطرسازی جهان استفاده می‌شوند. این مواد دارای ویژگی‌هایی مانند عدم حساسیت و عدم ایجاد خستگی و سردرد هستند که باعث رضایت حداکثری مشتریان فیکورس شده  است.

علاوه‌براین، یکی از نکات ممتاز این برند استفاده از موادطبیعی و غیرشیمیایی هستند که در کنار ادغام ارزش‌ها و سلیقه‌های ایرانی در طراحی روایح عطرهاست، تا علاوه‌بر ترکیبات باکیفیت، هویت نوآورانه‌ای را نیز داشته باشند و به حس خوب خاطره‌ها و احساسات نوستالژیک شما کمک کنند.

این سفر همچنان ادامه دارد و شرکت سبزآرا نگار دشتی با نام تجاری فیکورس به سرعت در حال گسترش است و ما مفتخریم تا هم‌سفر شما در این مسیر هستیم.

تماس با ما

شماره تماس: 09903540035

info@fikores.com

تهران ، بالاتر از میدان هروی، خیابان آزادی، پلاک60

شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر