درباره ما

صفحه اصلی/درباره ما

شرکت سبزآرا نگار دشتی پس از سالها تجربه فعالیت و سرمایه گذاری موفق در صنایع مختلف، در سال ۱۳۹۵ با گردآوری تیمی متخصص و خبره در حوزه لوازم آرایشی-بهداشتی، تحقیقات خود را جهت ورود به این صنعت آغاز کرد. انگیزه و هدف والای بانیان این حرکت از آغاز آن، کارآفرینی و بهره گیری از نیروهای متخصص ایرانی جهت فراهم نمودن امکان استفاده از محصولات درجه یک دنیا، با قیمت مناسب، برای مردم ایران بوده است.
اشتیاق تحقق این هدف، انرژی و انگیزه بسیار بالایی را از همان ابتدای مسیر به این تیم بخشید. در گام اول، فیکورس با بهره جستن از بهترین های عطر و ادکلن دنیا، زمینه انتقال دانش و تجربه جهانی را به کشور فراهم کرده است تا ضمن ارائه باکیفیت ترین محصولات با قیمت مناسب، بسترهای لازم جهت رشد این صنعت و ایجاد اشتغال در کشور را فراهم کند.
استفاده از مواد اولیه همرده با ترکیبات مورد استفاده توسط مشهورترین شرکت های عطرسازی دنیا، ویژگی هایی همچون ضد حساسیت بودن و عدم ایجاد خستگی و سردرد را برای عطرهای فیکورس به موضوعاتی پیش پا افتاده تبدیل کرده است. در اصل، آنچه فیکورس را از رقبای خود متمایز میکند، الهام گرفتن از فرهنگ و سلیقه ایرانی در طراحی رایحه ها بوده است تا در عین زنده کردن حس نوستالژی مخاطبان خود، از هویتی بهروز و نوآورانه نیز برخوردار باشد.